Změna k lepšímu!

Časy se mění a to dokonce i tam, kde by to jeden pravůbec nečekal.

Obrovská suverenita a neoblomné sklony ke konzervativizmu.
Tak to je ve zkratce popis Boženky ve světě informačních technologií.Když jsem ji poznal, uchvátila mě na první písmenko a ačkoliv se náš vztah rozvíjel zlehounka, doprovázen postupným oťukáváním, její inteligenci skrýt nemohla, ať jsme zabrousili k jakémukoli tématu, vždy věděla, vždy byla v obraze a vždy bezchybná!

Nejinak tomu bylo i u problematiky ohledně prudce se vyvíjející odvětví výpočetní techniky, kde se rozhodně nepovažuji za průměrně znalého, ale vedle Boženky jsem byl hotová nicka a postupně jsem ji začal uctívat jako svého programátorského guru.
Čas plynul a já se postupně prostřízlivěl až do dnešních dní…

V minulých dnech dostala Boženka nový notebook a já definitivně zjistil, že její knowhow je postaveno jen na přesvědčivém přednesu, který nesnese námitek.

Dnes již vím, že všechny ty své programy, které používá i konzervativní komunita programátorů (z čehož jsem odhadl Boženčin um) nepoužívá proto, že by k této skupině patřila, ale proto, že instalace nových programů je pro ní velká neznámá a na takovou porci dobrodružství si v zájmu zachování klidného užívání svého PC netroufá.

Musíme se tedy pochlubit!
Už využíváme ukládání oblíbených stránek a tak nám odpadlo neustále vypisování dlouhých adres opsaných z všemožných papírků kolem PC a stejně tak jsme objevili i kouzlo ukládání si hesel k mailům, k damoklu, k blogu a k dalším službám…

Zkrátka už jsme toho objevili a naučili se využívat tolik, že máme dvě kila popsaných papírků do sběru a spousty ušetřeného času pro nás dva!

Lesům zdar přejí Boženka a Bořek

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo postřehy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

0 komentářů u Změna k lepšímu!

  1. catana napsal:

    Je tam jediný drobný problÊm. Ve chvíli, kdy budete nuceni program odinstalovat (ehm, Firefox??) īi přeinstalovat celý poīítaī, bude se dosti těŞko vzpomínat, jestli je zrovna tady za heslo ta divnå sekvence īísel a nebo jmÊno cizokrajnÊho hada :o)

  2. Anonym napsal:

    JeĹĄtÄ›, Ĺže jsem tak spolehlivej… PapĂ­rky jsou stĂĄle naĹĄtÄ›stĂ­ daleko od kontejneru.
    DĂ­ky za radu, radÄ›ji je zarchivuji, u MiĹĄky jeden nikdy nevĂ­, co vĹĄechno je moĹžnĂ˝ 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.