Ty frajere libovej!

Za dobrotu do pasti.

Vyslyšela jsem Bořkovy plačtivé prosby do polštáře směřované k bohu a odložila svoje flanelová a froté pyžama do těch nejspodnějších šuplíků a v jednom nejmenovaném sexshopu jsem si objednala úžasně erotickou noční košilku.
Dneska přišla.
Dobírkou, za cenu… no, ať nežeru, dobrých pěti teploučkých pyžam.
Titěrná krajková nádhera.
Po vybalení z balíčku, který jsem musela pro kontrolu znovu vytáhnout z odpadkového koše, abych si překontrolovala, zda-li bylo vybaleno skutečně všechno, ale i tak jsem ještě musela několik dlouhých minut pečlivě zkoumat, co je předek, co zadek, co má být přikryto a co odhaleno, mi šla hlava, díky tomu všemu, kolem dokola.
Co bych ale neudělala pro zpestření sexuálního života, který teď nemáme!

Bořku, až mě v tomhle uvidíte, jeden z vás dvou pukne.
Buď překrvením, nebo smíchy…

Po důkladném pátrání po možných výrobních chybách a hodnocení výrobního materiálu, mě upoutal štíteček. Stojí na něm pouze jediné.
Made in China.
No nedivím se ničemu. Zaplavují trhy vším možným, tak proč by mělo být erotické prádélko nějakou výjimkou?

Nastal čas zkoušení a to byl přesně ten okamžik, kdy jsem pochopila význam štítku Výrobené v Čínské lidové republice. Ono to totiž bylo asi vyrobeno i pro čínské obyvatele, přesněji čínské obyvatelky!
Opravdu jsem objednala velikost ´L´ dokonce byla i na dodacím listě. Nechápu, jak je možné, že vše sedí, ale já košilku nedostanu dál, jak pod bradu…
Jednu chvíli jsem si při zkoušení představovala Liazku, jak se snaží zaparkovat do skládací garáže určenou pro Fiatka šestistovku a při pohledu do zrcadla jsem skutečně nebyla daleko od pravdy!

Po desítkách marných pokusů a následných vyndávání ježků z klecí, tedy mě z košilky, jsem totálně vypěnila a pomalu se schylovalo k neodvratnému rozhovoru, který se odehraje patrně již dnes večer…

Až se mě ten můj okubyrádokošilkulahodicí zmetek večer zeptá, jestli bych si někdy nezkusila obléci i něco jiného než teplé, pohodlné a příjemné pyžámko, bez milosti a s chutí na něj třikrát zařvu:
„Ne! NE a NÉÉÉ!!!“

A jestli se pak ještě zatváří nechápavě, nebo zklamaně, tak mu, nevděčníkovi, objednám erotický obleček pro supermana vyrobený v Čínské lidové republice a pak, ať se zkusí proletět, frajer jeden libovej!

Ježiš, ten erotoman můj mě dokáže dožrat už i když tu vůbec není, kam ten svět spěje…

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo postřehy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.