Šuk, Šuk, Rup

Měl jsem jasný plán!

Velikonoce se kvapem blíží a doma začíná být dusno, a ačkoliv je Boženka holka z vesnice, nebo možná taky právě proto, tento svátek bytostně nesnáší a nesnáší ho o to víc, že mi v tento den, díky tradicím, nemůže zakázat po omlazení vyšupané nabídnutého paňáka, o to víc ale remcá.
Letos jsem měl ovšem jasný plán!Přitáhl jsem ho domů potají a připravil do ložnice, protože se to bude hodit teprve, až si půjdeme lehnout. Tlusté, těžké, hladké a novotou vonící překvapení na nás čekalo trpělivě pod postelí celý den a poté, co jsem ho Božence ukázal, zalapala po dechu:
„Ty ses snad zbláznil! Kamasutru na starý kolena?“

Lačně jsem přikývl a počal Boženku verbálně laskat, až mi zjihla pod slovy a přikývla i ona. Na to, co se dělo pak ovšem slova už nestačí a navíc na konci mě čekalo zasloužené splnění mého plánu.

Vlastně ani nevím…

Teď mám Boženku s bolavými zády, mažu ji Fastum gelem, Francovkou, či nějakou emulzí a ona stále jen naříká, sice neremcá, ale naříká a to je jak z louže rovnou pod okap, protože ji obletuji, vzdálit se nemohu a jen trnu, zda-li ji to do pondělka opustí…

A přitom plán byl tak jednoduchý, stačilo si nedat u polohy prvního jarního dne pozor!

Jenže ona si Boženka nedala pozor už někdy u polohy z ledna a namísto rychlého pohybu na jaře, přišel rychlý pohyb už v lednu a tak máme ukázkového housera a spousty naříkání namísto vysazené sanice a svatého klidu!

Příští Velikonoce zkusíme jógu, tam snad nic nehrozí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Božence. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

0 komentářů u Šuk, Šuk, Rup

  1. libor napsal:

    :chichotani: :super:

  2. jaja napsal:

    :souhlas: :p :super: :udiv: :super: :super: :super: 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.