S lety jdou kila nahoru

A zvyšují se podle našeho nejnovějšího pozorování dokonce geometrickou řadou . . .

Své pozorování a výzkum jsme prováděli jak jinak než na lidech nám od narození blízkých – na rodičích. Délka výzkumu byla odhadem nějakých 20-25let, což řadí tento výzkum mezi výzkumy dlouhodobé a v moderním světě vědy sociologické za velmi ceněné.
Cíl našeho výzkumu byl stanoven jako nalezení jasného, váženého důkazu o fenoménu, který pozorují leckteří z Vás, nabývání kil s postupem věku – Tedy důkaz narůstání celkové váhy v průběhu určitého časového úseku lidského života pozorovací metodou. Nyní již můžeme k samotným výsledkům:

Našim výzkumem se nám podařila dokázat souvislost mezi nárůstem hmotnosti s přibývajícím věkem a to dokonce geometrickou řadou a to jednoduchým způsobem – postupem časové řady jsme pozorovali odjezdy na dovolenou, kdy co dva roky, to nové, větší auto a přesto se pokaždé z plně naloženého auto něco odhazovalo, aby mohla posádka bez problémů nastoupit.

Včera proběhlo poslední pozorování a se závěrem našeho výzkumu plně koresponduje prohlášení pronesené nešťastným oteckem:
„Já si tak vzpomínám, když Ti bylo pět let, jak jsme byli ve čtyřech v Rusku na celý měsíc s polovičním nákladem a s polovičním kufrem v autě a přesto nám nic nechybělo. Teď jedeme s Tvojí maminkou na týden, větším autem a já přemýšlím, jestli nemám vyndat zadní sedačky, abychom se vešli…“
„Já mám takový strach až pojedeme na dovolenou po sedmdesáti… to abych koupil dodávku !“

Snad Vám závěry z našeho výzkumu budou v budoucnu k užitku 🙂

 

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo strůjci. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..