Není už pozdě ?

Teta se strejdou a strejda s tetou.

Nikdy jsem je nepotkal jinak než spolu a ve skutečnosti to ani není skutečná teta a skutečný strejda, ale takoví ti lidé, kteří se s Vámi ňuhňají a starají, když jste malí a zlobí a hrají, když jste o kus větší.
Oslovení teto a strejdo mi vydrželo jako u mnohých dalších, ale tihle jsou zvláštní, nikdy se nehádají a navenek působí jako ideální harmonický pár, co za tím vším ale je se dozvídám postupně, inu posuďte sami:

Teta je učiněná dáma v nejlepších letech. Naslouchá trendům světové módy a především naslouchá svému tělu a to přímo bezmezně, třeba prohlásí, že její nohy nejsou připraveny na výlet na kole a natěšený strejda pak jako správný gentleman prohlásí, že on se přemáhat tedy taky nebude.

Strejda je fešák v nejlepších letech. Pracuje a když nepracuje, tak má dovolenou, protože je zapotřebí doma poklidit, či trávník posekat. Teta si totiž potrpí na pořádek.

Minulé Vánoce jsem se ovšem už musel smát. Teta přišla za mamkou a při kávičce se ptala, zdali už má mamka napečeno. Po kladné odpovědi jen udiveně prohlásila, že ten její ještě nezačal a je zvědavá jestli to během těch zbývajících 14dnů stihne.
Stihl, vzal si dovolenou a během dvou dnů napekl 15druhů cukroví…

Později na oslavě narozenin, když už bylo připito, se začalo řešit, kdo si koho vezme z kruhu přátel, až jim poumírají partneři.
Teta musí umřít jako první, jinak zůstane na ocet.

Tyhle Vánoce plánuje teta svoje první pečení cukroví.
Na změnu není nikdy pozdě 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo postřehy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.