Napsali o sobě

aneb Několik faktů o nás samotných . . .

Potkali jsme se na Damokles a táhneme to spolu v tomhle našem virtuálním světě bez mála čtvrtý rok.
Ve světě reálném je toho mála o trochu víc, ale i zde spolu budeme za nedlouho čtyři roky.Čtyři roky si hrát na virtuální manželství a do toho se trápit ještě starostmi vyplývající z našeho reálného partnerství, z toho by se jeden zbláznil.
Z toho by se zbláznili i dva, a právě proto jsme kdysivá dali vzniknout Božence a Bořkovi.

Ti nás zachránili!
Na jejich hlavy se okamžitě sesypaly naše všední starosti a oni se s nimi kolikrát narozdíl od nás dokázali vypořádat s lehkostí a humorem jim dnes již vlastním.
Není se tedy čemu divit kolikrát se já, nebo Miška vžijeme do role Boženky, či Bořka natolik, že těžko rozlišujeme právě tu tenkou hranici mezi světem reálným a virtuálním a přesně toho využíváme, či chcete-li zneužíváme ve chvílích, kdy nám okolnosti naservírované životem nedovolí býti spolu vedle sebe a odloučí nás na delší, nebo i kratší čas.

No zkrátka, jsme chvílemi až nezdravě chtivý pár, který na sebe lozí a skáče, kdykoliv je to potřeba, nutnost, či jen chvilková slabost, či stýskání… rozumějte tedy:
Při každé příležitosti !

. . . a aby nedošlo k nedorozumění, lozíme a skáčeme na sebe kdykoliv jak v tom světě reálném, tak v tom světě virtuálním, nestydíme se za to, přiznáváme to a věříme a hlavně víme, že v této bohulibé činnosti tu rozhodně naštěstí nejsme sami, kdo se mají tak rádi 🙂

Děkujeme Vám za pozornost !

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo postřehy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.