Naléhavé potíže !

Máme zkouškové a Bořek (jak jinak) zase vše nechává na poslední chvíli.

Od rána kolem sebe postavil pevnost do které nikdo nesmí.Teritorium ticha a skript, poznámek a stohy popsaných papírů. Největší hrnek kávy a nějaké to zobání.
Na mě zůstala televize, vybírám co pustit. Recenze jsou pro mě nic neříkající pojem.Patřím do skupiny diváků,kteří vybírají filmy podle názvů.Na samém dně špindlu jsem našla placku s nápisem „Muž v ohni“ už samotný název mi hned asocioval film Running man.Neporazitelní terminátoři a predátoři není moje parketa.Není divu, že „ Muž v ohni“ upadl až na samé dno šuplíku.Dnes je ale jeho den.
Bořek si v pevnosti drmolí regionální struktury a rozvoj v ČR a já se nechám filmovými titulky unášet kamsi do Mexika.

Koukám,v hlavní roli Denzel Washington, na tohle jsou amicí specialisté.Celému světu musí ukázat,že to nejsou žádní rasisté. Jednu z hlavních rolí (občas i jedinou) vždycky musí dostat černoch.
Klipovytý trhaný styl, kamerové oblety,světelné efekty,kterých je filmu víc než dialogů mě pomaličku ale jistě uspávali. Byl to krásný a odpočinkový film.
Ze spánku mě probudil Bořek,který měl evidentně problém s územní koncentrací obyvatelstva a současnou strukturou osídlení, protože si text odříkával hlasitěji a hlasitěji,aby překřičel přestřelku z televize,kde s tím s tím zase takový problém neměli.

Tento odpočinkový film Vám mohu jenom doporučit,protože potíže,které měl Denzel coby bodyguard o kterých jsem se dočetla před chvilkou na netu v recenzi vypadají opravdu naléhavě….

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo postřehy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.