Máš tetování?

Historicky lze pro tetování najít spousty využití, nejčastěji však odlišovalo jednotlivce od ostatních a bylo to odlišení ať již pozitivní, tak i negativní. A jak je vnímáno tetování dnes . . .

Dnes prožívá tetování své renesanční období, tedy alespoň u nás v České republice. Rozhodně to ale neznamená, že tetovaný člověk má na růžích ustláno. Stále jsou uznávány tradiční křesťanské hodnoty Evropy, kdy tetovaný člověk je ten, který má být dobře rozpoznatelný, protože provedl něco, co provádět rozhodně neměl.
Přesto všechno je tetování čím dál více populární. Především mladí lidé, kteří jsou vychováváni ve státě, kde je svoboda projevu snad již samozřejmým právem každého, se pro tetování rozhodují stále častěji.
K tomu všemu jsme s Boženkou při včerejším společném tlučení špačků došli, ale o to víc to podnítilo naši zvědavost…

Jste tetovaní? Uvažujete o tetování? Nebo naopak pro tetování na svém těle nenalezáte pražádný důvod?

Proč jste se nechali tetovat? Je pro Vás tetování jen módním doplňkem, či i něčím víc? Změnil se tetováním Váš život, či jeho prožívání? Jak Vás, tetované, vnímá okolí?

Zkrátka pokud máte chuť nám napsat Váš názor na tetování, ať již k němu máte kladný vztah, či naopak vztah záporný, učiňte tak. Vaše názory nás nesmírně zajímají a zavěry si pro sebe určitě nenecháme.

Vaše tetovaná Boženka a netetovaný Bořek 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo trable. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.