Malý kazišuk

úplně nejžhavější historka ze života mé kamarádky…..

Najít v šestičlenné rodině chviličku soukromí je mnohdy nadlidský úkol. Celodenní pracovní shon, domácnost, plotna, žehlička, učení. Manžel, čtyři děti …kolotoč nad kolotoč. Den končí pozdě v noci, bohužel již bez sebemenší chutě na nějaké manželské muchlování.
Snad proto nebylo divu, že právě pro tyto slastné chvilky si moje kamarádka se svým mužem vyhradily ranní hodiny, kdy děti ještě spokojeně spinkají a v celém domě vládne svatý klid a pohoda.

Sobotní ráno je pro lásku jako stvořené. Děti po celotýdenním vstávaní vyspávají.Čtyřletá dvojčátka taky ještě spokojeně oddechují.
Vůbec nic nebrání tomu pustit uzdu manželské vášni a sexuálním radovánkám.

Jenže kdo zná jejich sladké ratolesti tak jako my, obzvláště ty dva nejmladší tak ví, že nic není tak v pohodě jak se zdá.
A taky že nebylo!!
Když byli rodičové v tom nejlepším, doslova před vrcholem, rozletěly se dveře do ložnice a v nich stál malý Honzík a ustaraným rozespalým hláskem pronesl historickou větu:

„ Co tady décháte, déchači?? “

Slastné sténání vystřídal bouřlivý smích , který probudil celý dům. Mamka s taťkou budou dneska muset tu vášeň asi rozchodit, ale přeji jim aby si opět našli chvilku a úspěšně to spolu dodéchali až do konce…..

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo postřehy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.