Kolik měří ten Váš ?

Je nezbytné znát teplotní hodnoty jistých částí Vašeho těla !

O víkendu proběhla oslava blíže nespecifikovaných narozenin, po šedesátce se totiž věk nesděluje ani u mužů. Každá oslava narozenin je však stále ještě příležitostí, kdy se sleze širší okruh známých, tedy i kamarádské jádro a to pak opravdu chvílemi nepoznáte zda se slaví narozeniny puberťáka, nebo pána v letech . . .Začátek akce se stanovil na 6.hodinu večerní a opravdu kolem šesté se začali trousit načančané dámy a upravení pánové s nesdělitelným věkem a zasedali na předem určená místa. Jak už to tak bývá rozpačité a strojené hovory pomalu odbourával až alkohol a postupem času se přestal dodržovat i zasedací pořádek a celý večírek nabíral na těch správných obrátkách a v někdy v tu chvíli už to přišlo . . .
„Láďo, abych nezapomněl! Mám tu ten teploměr na ty okna a rámy, musíme zjistit kudy Ti sem táhne!“ Tato věta měla patrně zajistit, aby se na měření teploty oken a rámů ráno nezapomnělo, jenže strejda Láďa reagoval trochu jinak.
„Jde tím měřit i teplota nosů?“

Šla!

A tak se z teploty nosů přítomných pánu odhadoval stupeň opilosti, čím teplejší tím vyšší byl promilový odhad, ale po hodině už si nebylo z koho utahovat a tak se plynule z měření teploty nosů přeslo na měření uší. Z teploty uší, kdybyste to tedy náhodou nevěděli, se dá totiž vyčíst, za jak dlouho měřený natáhne bačkory, čím chladnější tím bližší byl předpovídaný skon. Kupodivu nejhůře dopadli kuřáci!
Měření na nich proběhlo totiž ihned po návratu z venkovního cigárka . . .

Jeden si hned uvědomí, že i po šedesátce se dá krásně a kultivovaně uspořádat oslavu na úrovni, plnou humoru a inteligentní zábavy . . .

A hned, co Vám tahle myšlenka proběhla hlavou, se rozrazí dveře od toalet a v nich mocně hřímá strejda Láďa s teploměrem v ruce a jeho ženě Ále jen zoufale spadne hlava do dlaní:
„Chlapííííí!!! Můj bimbas měří 35stupňů, to jestli Ála nezabere, tak si neštrajchnem dřív než na Velikonoce!!!!(

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo strůjci. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.