Kdo neskáče není Moravan

Milá Boženko, pro letošní MS ve fotbale, kde samostatná Česká republika (součástí té jsi i Ty 🙂 působí historicky poprvé jsem si pro Tebe připravil překvapení: BUDU FANDIT s TEBOU DOMA!

Jsi šťastná, viď?
Vím, trochu Tě mrzí ta manželská dovolená, ale neboj, zvládneme to. A abychom to zvládli bez vážných komplikací, tak se budeme řídit instrukcemi, které mi dnes ráno přišly elektronickou poštou z ústředí:
NAŘÍZENÍ o pravidlech chování manželek v době konání
Mistrovství světa ve fotbale 2006

§1 V době od 9.6.06 do 9.7.06 je manžel absolutním vládcem nad TV přijímačem a jeho dálkovým ovládáním.

§ 2 Manželka se v uvedené době mlčky věnuje domácím pracím.

§3 Před každým zápasem musí manželovi položit k televiznímu křeslu přepravku vychlazeného piva, přičemž důraz se klade na slovo „vychlazené“.

§4 Manželce je přísně zakázáno zdržovat se v televizní místnosti v průběhu hry.

§5 O PŘESTÁVCE má manželka 15 minutové právo vstupu, aby mohla vyprázdnit popelníky a nahradit prázdná nápojové láhve chlazenými plnými láhvemi. V případě zájmu se podávají různé pamlsky. Šustění s obaly je nepřípustné. Verbální komunikace je zakázaná.

§6 NEJPOZDĚJI 30 minut před začátkem zápasu musí manželovi předložit s láskou připravené zpravidla teplé jídlo. I v této době musí byt klapačka manželky zavřená, aby manžel nebyl rušen při mentální přípravě na nadcházející hru.

§7 V DOBĚ KONÁNÍ mistrovství světa je nutné se vyvarovat jakékoliv činnosti sloužící k rozmnožování. Manželka má zakázané nosit oblečení, které by mohlo u manžela vyvolat touhu po takovéto činnosti.

§8 V případě, že manžel velkodušně dovolí manželce zhlédnout na minutku anebo dvě průběh hry, musí se tato zdržet jakýchkoliv projevů a otázek, které by prozradily její nedostatečnou úroveň fotbalovotechnického intelektu (např.: Co je to ofsajd?). Okamžitým vykázáním z místnosti budou ohodnocené poznámky typu: „Ach, ten Beckham dnes opět vypadá úžasně“.

§9 Jestliže manželky neporuší ani jedno ustanovení předcházejících článků, MANŽEL JE POVINNÝ odměnit manželku tím, že:
a) nerozleje pivo
b) nenatrousí v okruhu 3 metrů okolo svého trenérského (televizního) křesla
c) při spotřebě pokrmu uvedeného v § 6 nebude neustále připomínat kulinářské schopnosti své matky.

§ 10 Nařízení NABÝVÁ ÚČINNOSTI dne 9. června 2006.

Boženko, tohle by nám to měsíční soužití mělo ulehčit a sporná místa předem vyřešit dle nařízených pravidel – máš dva dny na přípravu, tak to pročti a pokud se Ti nebude něco zamlouvat, tak si to nech pro sebe a raději se s tím smiř . . .

Milující fanoušek Bořek!

Příspěvek byl publikován v rubrice Božence. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.