Její pravá tvář

Svět měl vždy obavy z činností jako je genové, či sociální inženýrství a já bych tyto vědecké disciplíny doplnil o manipulaci, domácí násilí a Machiavellismus, z toho všeho mám obavy totiž já!

Plácám páté přes deváté a ptáš se proč, že míchám všechny tyto destruktivní proudy?
Vysvětlení je ovšem blíže než se Ti zdá!Všechny tyto teorie se totiž snoubí v tak nevinné bytosti jakou jsi Ty, BOŽENKO !

Nastal čas ukázat světu Tvou pravou tvář.

Ano, je pravda…

že nasávám jako nejkvalitnější MOP, ale už se málo ví, že za tím vším stojí Tvé vyhánění mě do hospod a pak v mé nepřítomnosti rozhlašuješ, že zase nasávám a když se vracívám kolem desáté hodiny domů uvítáš mě práškovým megacloumákem, abych pozapomněl podrobností a Tys mě ráno mohla vyčinit za můj pozdní příchod a pochechtávat se mému bolehlavu!

…že jsem v jedné hospodě vystavěl zlatou pípu, ale málo se ví, že jsem ji vystavěl vlastníma rukama, protože do hospody mě vyháníš, ale peníze mi nedáváš, ač je já domů nosím!

…že mým kocourem opovrhuješ, ale málo se ví, že jen, když něco potřebuje, třeba jíst, pustit ven, v ostatních chvílích si s ním hraješ daleko více než se mnou.

…že mně stačí na veškeré posouvání jen MHD, ale málo se ví, že to je proto, abys byla mobilní a mohla tak vybírat třeba poštovní schránku u našeho domu.

…že to se mnou nemáš lehký, ale málo se ví, že jsem pod neustálým vědeckým zkoumáním vojenských specialistů, kteří bádají, jak to všechno s Tebou vůbec můžu přežít.
Až skončí, dokážou prý vyrobit něco mezi Prometheem a Sysifem.

Díky nim už vím, proč to všechno vydržím, podstupuji to totiž pro dobro lidstva!

A taky Tě mám trochu rád 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Božence. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.