ČSSD u mě vede

aneb Infantilní radovánky

Dobrý den vážení čtenáři,
ačkoliv název tohoto článku působí jednoznačným závěrem, ve skutečnosti shromažďuji informace přečtené z novin, zaslechnuté v rádiu, či odkoukané z televize k tomu, abych se mohl zasvěceně (byť má slovo „zasvěcený“ punc ne vždy objektivních informací z médií) a aspoň trochu s čistým svědomím zodpovědně rozhodnout, koho že to budu volit, až na ty volby skutečně dojde, ale k věci…


Když mi zbude trochu času a dostaví se i chuť, zkouším nahlížet na internetové prezentace jednotlivých stran. Toho času nemám zase tolik, abych lustroval všechny strany a tak končím jen u těch větších a začínám u TOP09, beru to přes ODS, Stranu zelených, KDU-ČSL a končím, čistě jen pro úplnost informaci u ČSSD.

Letmo si zde vše prohlédnu, co mě zaujme přečtu a jak tak vidím už skoro oranžově, vzpomenu si i na jeden rozhovor s představitelem ČSSD kdesi v novinách. Něco o totalitě se tam psalo a tak nelením a zkouším rozhovor vyhledat online přímo ve vyhledávači v pravém horním rohu stránek.

„Totalita“ zadávám, ťukám enter a očekávám nejlepší možný výsledek.
A nejlepší výsledek se skutečně dostavil.
„Dlouhodobý program ČSSD“.
totalita
Čekal jsem hodně, ale že mě jako první rozesměje až ČSSD bylo nečekaným překvapením dne.

Trvalo to jen chvíli, než uzrál škodolibý plán a já nechávám vyhledat slovo „primitivní“.
Výsledek?
Opět překrásný…
„Prohlášení vedení ČSSD“
primitivni

A co třeba „otroctví“, napadlo mě obratem a internetový algoritmus vyhledávání na stránkách ČSSD mě opět nezklame, ale zároveň i vyděsí rasistickým výsledkem:
„Rámcový program pro záležitosti Romů a sociálně vyloučených lokalit“
otroctvi

Odvahu pokračovat v hledání dál, jsem nenašel, ale i tak se mi nikdo nesmí divit, že u mě vede ČSSD, protože žádná z jiných stran mi na mé otázky neodpovídala tak překvapivě upřímně…

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo trable. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.