Cácorko má…

Za každým úspěšným mužem stojí žena.

Cácorko má,
víš Ty vůbec, že už je tomu více jak rok, co spolu píšeme články, co spolu tvoříme, vymýšlíme, hledáme, vzpomínáme, občas se i hádáme nad tématy, co týden, co týden sedíme nad napsanými články a ladíme je směrem k našim představám dokud nejsme úplně spokojení?Ženo má,
víš Ty vůbec, že bez Tebe bych nám nikdy blog nevybudoval, nikdy by mě samotného nenapadlo psát a nikdy jsem si nemyslel, že mě to psaní s Tebou bude tak bavit?

Holčenko má,
víš Ty vůbec, že píšeme jen díky Tobě, články bychom bez Tebe s mou nezodpovědnosti nikdy dohromady nedali a hlavně bychom bez Tvých věcných a konstruktivních připomínek nikdy nebyli tam, kde jsme teď?

Mišenko má,
chci Ti za všechny Ty chvíle, které jsme spolu strávili a strávíme nad psaním novin poděkovat. Chci Ti poděkovat za Tvou trpělivost kterou se mnou máš, když zrovna ne elegantním způsobem přijímám Tvou kritiku v návalu mé ješitnosti. Chci Ti poděkovat za pozitivní podporu i v dobách, kdy má chuť psát klesá pod bod mrazu a Ty mně nejen svými články znovu tlačíš do hřejivějších výšin.

Micheeli má,
vážím si toho, že spolu můžeme náš blog tvořit jako jeden jediný autor, protože jedině tak můžeme jít stále kupředu.

Děkuji Ti za to, že mi dáváš po Tvém boku pocit úspěšného muže. Jsem s Tebou šťastný!

DooFooS

Příspěvek byl publikován v rubrice Božence. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.