Activity

Activity 2 – Mimořádně zábavná společenská hra!

K popiskům her uvedených na obalu jsem vždycky trochu skeptický, ale darovanému koni jsem na zuby nekoukal a pěkně své sestřičce za dárek poděkoval s tím, že si ji jistě někdy a někde s kamarády zahraji. Bral jsem to jako uzavřenou věc.
Omyl!Obdarováním oslava nekončila, ale začínala.
Soňa nelenila a celou rodinu donutila sednout si na zahradě ke stolu, připravila papír a tužku, nutné to proprietky k hraní, nachystalo se víno, které uvolňuje, což se ke hře náramně hodí a jali jsme se hrát.

Ve zkratce jde ve hře Activity o projití hracího pole za použití tří základních technik – kreslení, pantomima, popis – kdy se ostatní spoluhráči a někdy i protihráči snaží uhádnout ve hře Vám přidělené slovo.
Nevinně se tvářící zábava, která Vás po chvíli strhne tak, že se nestihnete divit. Ono totiž vidět maminku, jak se válí po zemi s botami na rukou ve snaze předvést Vám stonožku, či jak bravurně koulí očima ukazujíce halucinace se Vám nepoštěstí každý den.
Mimochodem po pantomimickém čísle s halucinacemi mi mamka už nikdy nenamluví, že s tím nemá osobní zkušenosti!

Popisek z krabice od hry tentokráte skutečně nelhal a díky vřelému smíchu se nám podařilo na zvědavost nalákat a pak i úspěšně do hry zatáhnout sousedy a vidět tak vždy skvostně upravenou paní sousedku, jak nám skáče po lavici a doslova křepčí ve snaze předvést nám vrcholová setkání…

Neuhodl to nikdo, ale bránice i tak utrpěly!

Příspěvek byl publikován v rubrice BoBo trable. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.